everyboard festiwal
Karpacz 16-18 września 2016r.

Freebord

Freebord ?>

Skateboard

Skateboard ?>

Longboard

Longboard ?>

Mountainboard

Mountainboard ?>

Skimboard

Skimboard ?>

Snowboard na poduche

Snowboard na poduche ?>

TrickBoard

TrickBoard ?>

Freeski na poduche

Freeski na poduche ?>

EveryBoard EveryBody

?>
Everyboard Festival
Everyboard Festival
Everyboard Festival
Everyboard Festival
Everyboard Festival
Everyboard Festival

WYNIKI ZAWODÓW

WYNIKI ZAWODÓW

21 Września 2015

 

 

WYNIKI FREEBORD

Za organizacje dziękujemy Wojtkowi Stępińskiemu oraz Firmie Freebord Polska

Adamowi Gatkowskiemu za ufundowanie nagród

 

I miejsce - Aleksander Szmidla

II miejsce - Mikołaj Wojtkiewicz

III miejsce - Marcin Kusterka

WYRÓŻNIENIE DLA JEDYNEJ KOBIETY Julia Wengrzyńska

 

WYNIKI LONGBOARD

Za organizacje zawodów dziękujemy Wiktorowi Gogarowskiemu oraz firmom,

które ufundowały nagrody dla zawodników: Hoax longboards, SeventyOne, Muka, Luca, 

Alternativ, Volante.

 

I miejsce - Wojciech Urbaniak

II miejsce - Kuba Urbaniak

III miejsce - Maciej Wojciechowski


 

WYNIKI SKATEBOARD

Za organizacje zawodów dziękujemy nieobecnemu Michałowi Mazurkiewiczowi,

 oraz Jakubowi Cegielskiemu za przeprowadzenie i sędziowanie zawodów.

 

I miejsce - Bartek Hreciński

II miejsce - Mateusz Ciesielski

III miejsce - Kamil Zabielski

WYRÓŻNIENIE, NIEWIELE ZABRAKŁO DO 3 MIEJSCA - Kuba Kwiatkowski (Karpacz)


 

WYNIKI FREESKI

Za organizacje zawodów dziękujemy chłopakomz Karpacza. Ogromne podziękowania

należy złożyć na ręce właścicieli Centrum Rekreacji i Sportu „Kolorowa” w Karpaczu

za udostępnienie stoku.

I miejsce - Maciej Sulima

II miejsce - Łukasz Lange

III miejsce - Mateusz Nakielski

WYRÓŻNIENIE DLA NAJMŁODSZEGO ZAWODNIKA -Marcin Zawół


 

WYNIKI SNOWBOARD

Za organizacje zawodów dziękujemy chłopakom z Karpacza oraz Jakubowi Cegielskiemu

za sędziowanie. Ogromne podziękowania należy złożyć na ręce właścicieli

Centrum Rekreacji i Sportu „Kolorowa” w Karpaczu za udostępnienie stoku.

 

I miejsce - Kacper Bobowski

II miejsce - Łukasz Stokowski


 

WYNIKI SKIMBOARD

Za organizacje zawodów oraz ufundowanie nagród dla zawodników dziękujemy

chłopakom ze SkimCity i Pakalolo.

 

I miejsce - Jakub Bogdanowicz 

II miejsce - Roger Kazimierczak BEST TRICK

III miejsce - Marta Więcek

GLEBA Jakub Nowak

NAJMŁODSZY ZAWODNIK Mikołaj Bochłaj


 

WYNIKI TRICKBOARD

Za organizacje zawodów i ufundowanie nagród dla zawodnikow dziękujemy

chłopakom z firmy TrickBoard.

 

I miejsce - Tadeusz Hudyma

II miejsce - Bartosz Klimczak

 

 

WYNIKI MOUNTAINBOARD

Za organizacje zawodów dziękujemy Maciejowi Kogutowi i jego ekipie

Kategoria Junior

I miejsce - Kuba Makutynowicz

II miejsce- Karol Chłodek

Kategoria Kobiety

I miejsce - Małgorzata Stańko

II miejsce - Wiktoria Hordyniak

III miejsce - Kasia Smołka

Kategoria Open

I miejsce - Krzysztof Dybczak

II miejsce - Piotr Damec

III miejsce - Kacper Bobowski

Kategoria Freestyle

I miejsce - Krzysztof Dybczak

II miejsce - Maciej Sobczak

III miejsce - Marek Burval

| zobacz wszystkie aktualności »

Zdjęcia

Patroni medialni

tvn strimeo Boxnet Nowiny Jeleniogórskie muzyczne radio andergand golongboard

Organizatorzy

herb karpacza Consulting Project Karpacz lidia piechota

Partnerzy

KS Grań jazda w kasku nie boli dwór liczyrzepy divemed Freebords trickboard pakalolo All Board School kids skimcity urzad kokopellis Redline