everyboard festiwal
Karpacz 16-18 września 2016r.

Freebord

Freebord ?>

Skateboard

Skateboard ?>

Longboard

Longboard ?>

Mountainboard

Mountainboard ?>

Skimboard

Skimboard ?>

Snowboard na poduche

Snowboard na poduche ?>

TrickBoard

TrickBoard ?>

Freeski na poduche

Freeski na poduche ?>

EveryBoard EveryBody

?>
Everyboard Festival
Everyboard Festival
Everyboard Festival
Everyboard Festival
Everyboard Festival
Everyboard Festival

Gratulujemy naszym Mountainboardzistą!

Gratulujemy naszym Mountainboardzistą!

19 Września 2013

Niesamowitym sukcesem juniorów z Karpacza zakończyły się pierwsze oficjalne mountainboardowe Mistrzostwa Świata na torze boardercross w Serbii. Jakub Dukowicz(15 lat) został Mistrzem Świata, a Kuba Makutynowicz(12 lat) zajął trzecie miejsce. Jako jedyni Polacy przywieźli medale z tej wspaniałej dla nas imprezy.  

W Serbii wystartowali jeszcze w kategorii Open/Pro Maciej Kogut, który dotarł do 1/8 finału, Piotr Damec odpadł w ćwierćfinałach, Marcin Węgrzyn, który w półfinałach musiał uznać wyższość rywali oraz Marcin Staszczyk, który dotarł najwyżej i zajął piąte miejsce. Robert Danek, który zyskał uznanie Pro Riderów, ponieważ jeździ, na Mountainboardzie od trzech miesięcy, zdobył 5 punktów w kwalifikacjach co jest ogromnym jego sukcesem. Robertowi zabrakło 2 punktów by wystartować w sobotnich finałach Mistrzostw Świata.

Zawodnicy All Board School z Karpacza, zatem godnie zaprezentowali region i Polskę w pierwszych oficjalnych Mistrzostwach Świata w Serbii. 

Dziękujemy przede wszystkim naszym sponsorom dla: pana Adama Grodzkiego, Hotelu  Artus, Hotelu Caspar, Pensjonatu Toreja, Pizzerii  Verde oraz dla sklepu foxracinshop.pl. Bez Was nie wyglądalibyśmy ja team. Wielkie dzięki!!!

| zobacz wszystkie aktualności »

Zdjęcia

Patroni medialni

tvn strimeo Boxnet Nowiny Jeleniogórskie muzyczne radio andergand golongboard

Organizatorzy

herb karpacza Consulting Project Karpacz lidia piechota

Partnerzy

KS Grań jazda w kasku nie boli dwór liczyrzepy divemed Freebords trickboard pakalolo All Board School kids skimcity urzad kokopellis Redline